NXEMJE QENDRORE

Shitet nga: Ismet 11 Nën 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stufa eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim