Ngrohes nxemje Elind 4

Shitet nga: naim 27 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet nxemja firma Elind me qmim te lir urgjent vetem per 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim