Ngrohje dhe Klimë

Shitet nga: Jakup 06 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Ngrohje dhe klimë në gjendje të rregulltë.
Shes TV i markës ELKOS me dirigjues në gjendje të rregullt për informata m´të hollsishme mund të kontaktoni në Nr. 044-345988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim