Nje Elind 3 ne shitje

Shitet nga: Fatmir 30 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo akumuluese
Elind 3
Ne gjendje te rregullt, arsya e shitjes eshte se kemi vendose nxemje qendrore
Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim