Nxemëse nën tepih

Shitet nga: abedin 29 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemese nen tepih dimensiomi: 170 x 260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim