Nxemëse nën tepih

Shitet nga: Abedin 11 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Menyra me e lire per te ngrohur dyshemen tuaj. Dimensioni: 3 x 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim