Nxemëse prodhim gjerman

Shitet nga: Pabi 21 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemëse prodhim gjerman me gaz,e sapo ardhur nga gjermania,funksionon mire 100% çmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim