Nxemes per TERMO ELIND 3.5

Shitet nga: Termo 08 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemes per termo elind 3.5 jane ne gjendje te rregullte si dhe kemi tulla per termo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim