Nxemese kuarc

Shitet nga: Vjollca 07 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemese me kuarc ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim