Nxemese me plin per dimer

Shitet nga: Vjollca 18 Tet 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemese me plin per dimer ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim