Nxemese me rryme

Shitet nga: Dukagjin Kurteshi 30 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemese me rryme dhe shume funksional.
Prodhim franqez, 1500V


Çmimi i fundit 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim