Nxemesja e kuarcit TRION ------------- E X T R A

Shitet nga: genc 06 Qer 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemesen e kvarcit TRION ne gjendje teper te mire, gati e re. I punojne te 3 nxemeset me termostat. Pjesen e siperme e ka nga druri, te gjitha rrotat funksionale dhe nuk eshte si keto te rejat te lehta ne peshe.

Mund te caktohet temperatura ne termostat dhe mund te ndizen veq e veq ose te gjitha nxemesat se bashku.

TEPER e Mire dhe e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim