Nxemja elind

Shitet nga: nxemje 01 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet nxemja elind ,qmimi 65 euro
Per ma lir mos thirrni
Viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim