Nxemje

Shitet nga: ruke 07 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemje me plin dy copa se bashku me boca. qmimi 50 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim