Nxemje ME tulla

Shitet nga: Familjar 11 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemja ME tulla
Esht prej tmesmeve 3,5 madhsia
Gjendet ne breg diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim