Nxemje Qendrore VAILLANT + Rezervuar PLINI

Shitet nga: Alban Kastrati 10 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes aparatin Vaillant per nxemje qendrore 28kW me rezervuar plini me kapacitet 2500 litra ne gjendje shum te mir dhe shum pak te perdorur . Paisja mun te perdoret poashtu edhe si bojler per uje te ngroht njejt koh ,Eshte prodhim gjerman dhe eshte shum pak e perdorur . ju lutem te me kontaktoni pas ores 10 mengjes ne Viber apo Numrin personal . Qmim i negociueshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim