Nxemje me plin vivax e re

Shitet nga: ari 29 Dhj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemje me plin vivax e re me te vjen edhe nje boc me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim