Nxemje me plin

Shitet nga: Leo 16 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen moderne me plin shum pak e perdorur mundeni me pa edhe vet arsyeja ndrrim lokacionit dhe spo kam vend ku ke lan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim