Nxemje me pline

Shitet nga: Fatos 23 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje me pline prodhimi ISKRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim