Nxemje me tulla me madhsi 3.5

Shitet nga: Familjar 08 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen ME tulla
Esht prej tmesmeve 3,5
Gjendet ne breg diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim