Nxemje me voj motori

Shitet nga: Bislim Maloku 26 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet aparati i nxemjes qendrore me voj motori te perpunuar i firmes OLYME VISQOSTAR per ngrohje te objektit sidomos per servise te automjeteve garazha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim