Nxemje qendrore me naft

Shitet nga: sami 06 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
E përdorur pak shum e rujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim