Nxemje qendrore me nafte

Shitet nga: Ervin 14 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes komplet sistemin e nxemjes me nafte (40 KW), perfshire edhe cisternen e naftes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim