Nxemje

Shitet nga: arben 11 Shk 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemsja me 3 tela e firmes kumtel , ne gjendje te mire. Kerkun nuk eshte e vrame apo e ndryshkur. Ksi lloj firmash nuk gjunden me ne treg , jane prej atyre te mahershme me me kvalitet se kto te sodit qe shiten. Cmimi eshte fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim