Nxemje

Shitet nga: Gzim 23 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Dy termo apo nxemje ne shitje kan funksion shum te mir qmimi me marrveshje kontaktoni ne 044220017 presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim