Nxemse 2500 w

Shitet nga: besart 04 Tet 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemse 2500 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim