Nxemse elektrike

Shitet nga: Safet Rama 29 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne shitje tri nxemse elektrike te perdorura. Cmimi 10 euro per nje nxemse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim