Nxemse elektrike

Shitet nga: armend 23 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Nxemset elektrike me ventilator 2 nxemse te ndryshme jan ne gjendje te regullt , te interesuarit te lajmrohen ne 045/226-227ose 049/111-140
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim