Nxemse me Plin

Shitet nga: Fadili 28 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 30 nxemse me plin te reja te pa perdorura me shumic dhe pakic qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim