Nxemse me gas (Pline)

Shitet nga: Dardani 16 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemese me gas - plinë.
Nxemsja është e perdorur shumë pak, është në gjendje shumë të mirë, shitet me të gjitha paisjet shtesë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim