Nxemse me gas

Shitet nga: Rrahim 03 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemsja me plin e perdorur shum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim