Nxemse me gaz,bocen 20l,nxemse radiator elektrik

Shitet nga: eki 05 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
NXEMSE ME GAZ,BOCEN,RADIATOR ME RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim