Nxemse me plin dhe rryme

Shitet nga: Prishtine 03 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen shume pak te perdorur dhe shume e ruajtur, e cila punon ne dy sisteme ne ate me piln dhe me rryme. Mirepres thirrje serioze!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim