Nxemse me plin

Shitet nga: fetah 21 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
nxemse me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim