Nxemse per objekte afariste

Shitet nga: selatin 04 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemsja asht me naft,shpenzimet i ke te vogla, nxemja asht e mir shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim