Nxemse radiator

Shitet nga: NXEMJE 09 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nexemsen raditor e Kfor-it ne gjendj ete rregullt
qmimi 15 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim