Nxemse

Shitet nga: Mati 24 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemsja per lokale kafiteri shtepi etj etj
Nxemsja esht e re
Qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim