Nxemse

Shitet nga: Nxemse 25 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemsen me plin ne gjendje te regullt qmimi 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim