Paisje Profesionale Hoteliere ,gastronomi .

Shitet nga: Nexhat 10 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KEMI SKARA NJE METERSHE ( 1 M ) INOX 100 %,,,EJENI TE NE ,DHE NE JU BEJME OFERTEN METE LIRE DHE METE MIRE ,JU MIREPRESIM

SKARA 50 CM TRASHESIA E SKARES ESHTE 6,5 MILIMETRA
SKARA 70 CM
TOSTER ME GAS
TOSTER ME RRYYME
TAVOLINA NGA INOXI
FURRA ME GAS
FURRA ME RRYME
ENE
RESHOVA GAS 1,2,3,4 TE GJITHA LLOJET DHE MADHESITE, ETJ

GARANCION NJE VIT

FOTOT JANE ORIGJINALE . KETA ARTIKUJ NE FOTO I POSEDOJME NE SHITORE ,KEMI EDHE ME SHUME ARTIKUJ QE NUK JANE NE FOTO.

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC ,ELKOSIT NE FERIZAJ

TEL 044 205 539SKARA TOSTA TOSTERA TOSTIER FRITEZ ME GAS ME PLIN MIKSER KUZHINA KUZHINE PROFESIONALE PAISJE PROFESIONALE FAST FOOD kulinare SKAR SKARA INOX KAMIN KAMINA KAMIN MONTUES KAMIN MONTUS skara gazi skara me plin toster tost ROSHTIL catering

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim