Pjekim flia me saq me porosi

Shitet nga: smajl 01 Gsh 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
pjekim flia me saq me porosi nje dit me heret ose 4 or me heret dhe i qojm ne vendin e deshiruar si dhe per furra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim