Posedojm gjitha modelet e termove"Magnohromservis"

Shitet nga: pr 08 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5kW(kilowat), 3.5kWdhe 4.5kW Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove .
Vërejtje !!! Termot tona janë vetëm në këtë numer 044211890, shpalljet tjera nuk janë të servisit tonë.
Mund të kontaktoni edhe në viber +37744211890.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim