Radiator 4 cope

Shitet nga: Bujar 13 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Radiator 4 cope 160cm ( 50euro copa )
Radiator 3 cope 120cm ( 40euro copa )
Radiator 1 cope 100cm ( 30euro copa )

Radiatoret jane te perdorur 1 vit e gjysme dhe jane te prodhuara ne gilan , funksionojn mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim