Radiator ne gjendje te mire

Shitet nga: Sead 31 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nje radiator te perdorur por ne gjendje te mir çmimi 40 euro ose me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim