Radiatori e gjendje te mire

Shitet nga: Nxemje 25 Tet 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet radiatori, eshte ne gjendje te mire.Çmimi 60euro.Tel:044314206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim