SHPORET GJYSEM ALFA

Shitet nga: beni 22 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHPORET GJYSEM ALFA ESHTE BLERE 200 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim