Saraxhem baj nrdim

Shitet nga: negji 12 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes saraxhemin esht pak i perdorur dhe i rujtur shum baj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim