Shes termo

Shitet nga: Bajram 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo pun shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim