Shes Elind 3. 5

Shitet nga: Amar 14 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo elind 3. 5 ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per perdorim. Cmimi 110eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim