Shes Elind 3.5

Shitet nga: Muzafer 05 Dhj 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
I perdorur por funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim