Shes Elind 3

Shitet nga: Naim Sopi 30 Sht 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elind nxemse 3 shume pak e perdorur ne kushte shuem te mire teknike dhe fizike ka punuar vetem 2 muaj eshte pothuajse e re te interesuarit te lajmerohen perms tel 044427084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim